Servisní technik - čerpadla pro doly a energetiku - mzda od 40 000 Kč

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, která se zabývá prodejem a provozem sofistikovaných technologických zařízení, především pro důlní a těžební průmysl, hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA.

Náplň práce:
Zodpovědnost za opravy a servis produktů společnosti, především čerpadel pro těžební a energetický průmysl. Jedná se o velmi zodpovědnou a samostatnou práci. K dispozici budete mít služební dodávku, notebook, telefon a veškeré potřebné vybavení. Vaším regionem budou severozápadní Čechy (hlavně lokality jako Bílina, Tušimice apod.)

Profil kandidáta

Co požadujeme?
  • zkušenost s podobným typem zařízení (ideálně čerpadla) a jejich opravami
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní angličtinu (jelikož se jedná o nadnárodní společnost a zároveň samostatnou pozici, je nutná pro komunikaci s centrálou)

Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

Co nabízíme?
  • samostatnou práci, kde si program z velké části organizujete sami
  • skvělé zázemí pro práci a odpovídající vybavení
  • možnost využít cizí jazyk
  • nestereotypní náplň práce
  • zajímavé firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3175472  Termin der Veröffentlichung: 15.10.2018