Store manager - sport (40.000Kč + bonusy!)

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Popis pozice

Jste nadšenci do sportu? Máte zkušenosti na pozici vedoucí/ho prodejny a mluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás!

• Zodpovědnost za prodejnu a za její výsledky
• Vedení prodejního 10-ti členného týmu
• Školení a training zaměstnanců
• Visual merchandising
• Příprava reportů a analýza klíčových ukazatelů prodeje

Profil kandidáta

• Manažerské zkušenosti na pozici vedoucí prodejny minimálně 1 rok
• Pokročilá znalost anglického jazyka – vedení je ze zahraničí
• Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
• Příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
• Zájem o sportovní oblečení a práci v obchodě

Nabízíme

• Samostatnou, dynamickou a různorodou práci
• Několika denní školení v oblasti technik prodeje a produktů v zahraničí
• Bonusový systém založený na splnění daných prodejních cílů
• Zaměstnanecké slevy a benefity (stravenky, multisport karta a mnoho dalšího)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3261306  Termin der Veröffentlichung: 24.5.2018