Písek - Lehká a čistá manuální práce, 2 směny, stravenky + dopravné

Okres Písek

Popis pozice

Hledáme větší počet pracovníku / pracovnic na práci lehčího charakteru na 2 směny!!! Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v čistém prostředí, kde nemusíte nosit pracovní oděv. 25 dní dovolené, stravenky, dopravné a mnoho dalších benefitů!!

NÁSTUP IHNED!!!

Dvousměnný provoz s možností přesčasů

Popis pozice:
  • montáž elektrosoučástek
  • obsluha strojů
  • práce ve stoje / v sedě dle pracovní pozice

Kontakt: 702 153 284, 739 343 024

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • spolehlivost!!!

Nabízíme

Co Vám nabízíme
  • práci na hlavní pracovní poměr v čistém bezprašném a tichém prostředí
  • příplatek za práci o víkendu 100%
  • stravenky
  • po zapracování měsíční odměny a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu (dobrá dostupnost MHD - autobus staví přímo před firmou)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3277566  Termin der Veröffentlichung: 3.1.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 14000 - 19000 Kč/měs.