IT support - junior

Okres Kolín

Popis pozice

Chcete nastartovat svou kariéru v oboru IT? ✓
Chcete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí? ✓
Baví Vás řešit různé zapeklité problémy v oblasti IT? ✓

Tak je tohle pro Vás to pravé! Aktuálně hledáme člověka, který zastoupí kolegu, jenž má v plánu se stěhovat.

  • Podpora koncových uživatelů – cca 60
  • Instalace nového SW
  • Konfigurace sítí
  • Správa a údržba SW a HW

Profil kandidáta

  • Znalost Windows na administrátorské úrovni
  • Znalost správy tiskárny, skenerů, telefonů,...
  • Angličtina na úrovni B1 (občasná komunikace s kolegy v zahraničí)
  • Znalost TCP/IP výhodou

Nabízíme

  • Prostředí mezinárodní výrobní společnosti
  • Super kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky, možnost závodního stravování
  • Práce s moderními technologiemi
  • Možnost dalšího vzdělávání (kurzy zaměřené na IT, jazykové kurzy)
  • Dobrá dostupnost hromadnou dopravou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3313622  Termin der Veröffentlichung: 19.2.2018