Sháníš nový job? Vydělej si 24 000 Kč + pravidelné bonusy (montážník)

Nošovice, Česko

Popis pozice

Informace
Přesvědčíme tě, že i práce operátora výroby může být zajímavá a to nejen samotnou prací, ale i FINANČNĚ!

Jaká práce tě u nás čeká?
  • montáž dílů do aut
  • směny pouze od pondělí do pátku (7,5 hod. - týden noční 22-6, týden odpolední 14 -22, týden ranní 6-14) a VÍKENDY VOLNÉ

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
Co od tebe očekáváme?
  • tvůj životopis :)

.....a teď vážně!
Nehledáme flákače, ale parťáka, na kterého je spolehnutí a můžeme mu důvěřovat!

Nabízíme

Co Vám nabízíme
RŮST PLATU:
  • při nástupu dostaneš 19 400 Kč + příplatky
  • po 3. měsících ti plat navýšíme na 21 000 Kč + příplatky + bonusy
  • po 6. měsících můžeš počítat s 23 250 Kč + příplatky + bonusy

POŘÁDNÝ BALÍK PENĚZ V BONUSECH
  • ve zkratce: bude ti vyplaceno 4 x za rok až 6400 Kč za výkon a k tomu navíc 13. a 14. plat....no není to BOŽÍ? Výplata navíc v polovině a na konci roku, takže ti to hravě pokryje výdaje na letní dovču i vánoční dárky!

STRAVENKY

PŘÍSPĚVEK NA MHD
  • 50% z ceny jízdného, nemusíš se bát máme AUTOBUSY Z MNOHA MÍST - z Ostravy, Ostravy - Poruby, Nového Jičína, Frýdku - Místku, Horní Suché, Šenova, Orlové, Karviné, Jablunkova, ale i Frýdlantu nad Ostravicí

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ, KDE UŽ PO 3. MĚSÍCÍCH MŮŽEŠ BÝT SOUČÁSTÍ KMENOVÉHO STAVU

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Osmančíková
+420734793488
ID: 3410484  Termin der Veröffentlichung: 4.6.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 19400 - 24000