Specialista řízení kvality

Kladno, Česko

Popis pozice

Pro výrobní potravinářskou společnost v okrese Kladno hledáme Specialistu řízení kvality!

Náplň práce:
· spolupráce na zajištění dodržování HACCP ve výrobním závodu
· zajištění kompletní administrace specifikací hotových výrobků pro definované klíčové zákazníky
· vstupní kontrola surovin, každodenní vstupní kontrola kvality mouky
· spolupráce při auditech společnosti
· provádění technologické podpory a inovace výroby

Profil kandidáta

· min. SŠ vzdělání
· min. 1 rok praxe z potravinářské výroby (znalost potravinářské chemie, legislativy související s výrobou potravin, hygieny potravin a systémů kvality v potravinářství)
· AJ – středně pokročilá znalost
· ŘP sk. B

Nabízíme

· plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
· 5 týdnů dovolené
· stravenky
· jazykový kurzy
· firemní produkty zdarma
· penzijní připojištění
· perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
· po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
· přátelský tým a flexibilitu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3411116  Termin der Veröffentlichung: 10.7.2018