Skladník – Hranice – práce v nadnárodní společnosti

Hranice na Moravě, Hranice, Česko

Popis pozice

Velká nadnárodní společnost hledá zaměstnance, kteří budou důležitým článkem v provozu - SKLADNÍKY. Chceš stabilní práci, kde dostaneš peníze vždy 15. den v měsíci a nevadí ti třísměnný provoz? Tak to jsi tu správně!

Hledáme šikovné a manuálně zručné pracovníky, kteří budou zodpovědní za:
  • NASKLADŇOVÁNÍ MATERIÁLŮ
  • PŘÍPRAVU MATERIÁLŮ A JEJICH PŘEPRAVU DO VÝROBY
  • KOMUNIKACI VE VÝROBĚ - S TEAMLEADERY A DALŠÍMI PRACOVNÍKY

Profil kandidáta

A co je nutností pro zaměstnání?
  • věk minimálně 18 let
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce je vhodná spíše pro muže)
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • aktivní přístup k práci
  • zkušenosti ze skladu

Nabízíme

A co ti za tvou práci nabídneme?
  • ODPOVÍDAJÍCÍ MZDU
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
  • BONUS ZA DOCHÁZKU
  • 100 Kč STRAVENKY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3448363  Termin der Veröffentlichung: 19.10.2018