Hlavní účetní - Hledáme zkušenosti a umíme je ocenit!

Šternberk, Česko, Olomouc

Popis pozice

Do významné společnosti ve Šternberku, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem těžké techniky hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ na plný úvazek jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Chcete pracovat v dynamické a prosperující společnosti?
Máte praxi a hledáte změnu?
Jste tu správně!

Vaší náplní práce bude vedení menšího týmu účetních a kompletní vedení a zpracování účetní agendy. Neobejdete se bez schopnosti efektivního řešení účetních případů a budete optimalizovat účetní metodiku, zpracovávat závěrkové práce a hlásit DPH.

Nesmíte se bát komunikovat s finančními úřady a dalšími institucemi a pravidelně budete spolupracovat s externím daňovým poradcem a auditorem.

Profil kandidáta

Abychom se dohodli, potřebujeme SŠ/VS vzdělání ekonomického směru, alespoň tři roky zkušeností na obdobné pozici a výbornou znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů.

Taky musíte mít přirozené organizační schopnosti a pečlivost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost vám nesmí být cizí.

A taky potřebujeme alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny, kdyby bylo potřeba něco řešit v zahraničí.

Nabízíme

Nechceme toho málo, ale jste HLAVNÍ ÚČETNÍ. A za to vás umíme odměnit a rádi nabídneme:

  • velmi zajímavou mzdu, prémie a bonusy
  • stravenky
  • zázemí dynamické a stabilní společnosti
  • další rozvoj, školení a jazykové kurzy
  • firemní akce i pro rodinu
  • odměnový systém za doporučení dalších kolegů

Ještě nikdy nebyla lepší doba ke změně práce. Tak se neváhejte ozvat!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3463309  Termin der Veröffentlichung: 11.9.2018