Operátor výroby - min. nástupní mzda 20000 KČ/Měsíc

Ústí nad Labem, Česko

Popis pozice

Nabízíme Vám příležitost v silné nadnárodní společnosti, která působí v Ústí nad Labem již od roku 1919.

Hledáme technicky zdatné nováčky s chutí naučit se něco nového a získat praxi ve výrobní společnosti se silným zázemím a dlouhou historií. Nebráníme se ani absolventům strojírenského nebo technického zaměření bez dosavadních pracovních zkušeností.

Profil kandidáta

  • Spolehlivost, dochvilnost a chuť k práci
  • Manuální zručnost a snahu se dále rozvíjet
  • Ochotu pracovat na směnný provoz

Nabízíme

  • Minimální nástupní mzdu od 20000 Kč/měsíc (v případě kvalifikace či praxe vyšší nástupní mzda)
  • 25 dní dovolené v roce
  • Odměnu za docházku 9500 Kč/rok
  • Závodní stravování
  • Další zajímavé benefity: očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě, příspěvky na dětskou rekreaci, odměny při pracovních výročí, jazykové kurty a odborná příprava, penzijní a životní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Vadkertiová
ID: 3481081  Termin der Veröffentlichung: 29.8.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: Min. 20000 Kč