Skvělé podmínky v Automotive výrobě! Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří, Česko

Popis pozice

Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky, kteří chtějí pracovat pro jedny z předních výrobců komponentů do automobilů, které zvyšují pohodlí a komfort vozidel.

Náplň práce
Náplní Vaší práce bude výroba plastových, pryžových a polyuretanových komponentů. Budete vyrábět součástky do automobilů světových značek: Toyota, Peugeot, Citroën, Opel, Suzuki, Subaru, Fiat, Mercedes, Ford, Honda, Nissan a další.

Požadavky
Požadujeme po Vás pouze dobrý zdravotní stav a možnost práce na směny.

Nabízíme

Nabízíme
Nabízíme Vám možnost nástupu ihned, mzdu ve výši 19 850,- Kč, náborový příspěvěk až 6 000,- Kč, dotované závodní stravování na pracovišti, příspěvěk na dopravu ve výši 500,- Kč a příplatky za noční a víkendy.

Doprava je možná autobusem z Chomutova a Kadaně. Místo pracoviště je přímo v Klášterci nad Ohří.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na e-mail: [email protected].

Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3484147  Termin der Veröffentlichung: 4.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 17000 - 19850