Projektový inženýr

Benešov, Česko

Popis pozice

Skvělá příležitost pro člověka s technickými znalostmi a chutí pracovat na nových projektech! Pro významnou společnost v oblasti potravinářství hledáme schopného projektového inženýra do moderního závodu ve Středočeském kraji. Využijte možnost rozvíjet svou kariéru ve firmě, která se zaměřuje na nejvyšší kvalitu produktů a podporuje české dodavatele.

POPIS POZICE
  • Vedení projektů z technického, organizačního i finančního hlediska
  • Návrh a realizace technických řešení v oblasti výroby
  • Tvorba technické dokumentace a nabídek

Profil kandidáta

POŽADAVKY
  • Znalost výkresové dokumentace a programu AutoCAD
  • Aktivní znalost českého a anglického jazyka
  • Praxe s realizací technických projektů ve výrobě (v oboru potravinářství/FMCG výhodou)

Nabízíme

NABÍZÍME
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení, motivační bonusový systém
  • Dotované stravování, firemní fitness a masáže
  • Slevy na firemní produkty
  • Firemní autobusovou dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3484559  Termin der Veröffentlichung: 19.10.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: až 50-80.000 Kč dle zkušeností