Olomouc – nástrojář a vedoucí týmu

Olomouc, Česko

Popis pozice

Chcete pracovat v oblasti automotive ve firmě, která je úspěšná a nabízí nejmodernější řešení? Máte praxi s vedením menšího týmu a dokážete kolegy motivovat? Není Vám cizí manuální zručnost a technická dokumentace? Tak to hledáme právě třeba Vás!

Náplň práce je různorodá a rozhodně NE rutinní:
  • budete mít zodpovědnost za montáž, údržbu a dokončení postupových a střižných nástrojů
  • budete pracovat dle výkresové dokumentace v 3D modelech
  • budete také zodpovědní za dodržování pracovních a kontrolních standardů
  • jako vedoucí týmu máte zodpovědnost za výsledky týmu a přidělených nástrojů, tým kolegů budete motivovat a vést k požadovaným výsledkům
  • podíváte se i do zahraničí na služební cesty a budete komunikovat s klienty

Profil kandidáta

Nový nástrojář a vedoucí týmu by měl umět a mít následující:
  • vzdělání v oboru strojní mechanik, nástrojář a zkušenosti s vedením týmu kolegů
  • předchozí praxi ve výrobě lisovacích nástrojů na tváření plechu – postupové, transferové a střižné nástroje (podmínka)
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni; výhodou je znalost odborné terminologie

Nabízíme

A co Vám nabídneme?
  • práci ve stabilní výrobní společnosti a možnost nástupu ihned
  • nadstandartní mzdu s možností dalšího navýšení dle zkušeností
  • příspěvek na stravování a další příplatky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3498503  Termin der Veröffentlichung: 8.11.2018