Hranice – elektromechanik

Hranice na Moravě, Hranice, Česko

Popis pozice

Hledáte novou práci v elektru? Nebo jste čerstvý absolvent, který hledá zaměstnání, kde získá zkušenosti? My hledáme nové kolegy do nadnárodní společnosti, která působí na trhu průmyslové automatizace, a možná jste to právě vy!

Hlavní náplň práce elektromechanika spočívá v montáži průmyslových rozvaděčů pro zákazníky z řad výrobců strojních zařízení. A to z celého světa! Navíc budete mít možnost se dále vzdělávat a učit se novým věcem!

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání elektrotechnického zaměření a o elektrotechniku se zajímáte
  • samostatnost, manuální zručnost, zodpovědnost a chuť se dále vzdělávat a učit nové věci

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání a odpovídající mzda
  • zajímavé benefity – např. příspěvek na dojíždění, dovolená navíc atd.
  • čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí a výbornou dopravní dostupnost

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3499440  Termin der Veröffentlichung: 9.11.2018