Zkušební technik ve strojírenství - Prostějov

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK. Máte schopnost rychle a efektivně řešit problémy? Manuální zručnost Vám není cizí? A jste pečlivá osobnost s důrazem na detail? Pak hledáme právě Vás!

Budete se zabývat obsluhou testovacího zařízení, sami ho budete nastavovat a budete na něm provádět testovací zkoušky. Výsledky testů poté převedete do podoby protokolů a ty odprezentujete kolegům.

Profil kandidáta

Největší šanci budete mít, pokud máte zkušenosti z oblasti kvality, umíte číst výkresovou dokumentaci a máte SŠ vzdělání technického směru. Nicméně to není podmínkou a na svou novou pozici projdete důkladným zaučením. Nutné je znát alespoň základy angličtiny a vyznat se v MS Office.

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – příspěvek na stravování, příspěvky na zdravotní péči, sportovní aktivity, zvýhodněné volání i pro rodinu, kariérní rozvoj a možnost růstu a další.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3508301  Termin der Veröffentlichung: 18.12.2018