Recepční v Olomouci

Olomouc, Česko

Popis pozice

Pro nově otevřený hotel v Olomouci, který spadá pod významnou českou firmu, lídra trhu ve svém oboru, hledáme recepční. Jste přátelská osobnost s příjemným a reprezentativním vystupováním? Tak to hledáme právě třeba Vás!

Hlavní náplní Vaší práce bude zajištění kompletního fungování recepce hotelu. S tím souvisí zařizování rezervací, vyřizování požadavků hostů a zákazníků, komunikace s nimi a péče o to, aby si svůj pobyt co nejvíce užili a jako spokojení zákazníci se i vrátili. Jedná se o práci na 12h směny, 7-19 a 19-7 – 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční, 2 dny volno, …

Profil kandidáta

Od nových kolegů očekáváme příjemné a reprezentativní vystupování, umění komunikovat a schopnost poradit si i ve vypjatých situacích. Nezbytná je také znalost práce s počítačem a schopnost se rychle a efektivně učit novým věcem. Naprosto nezbytná je pak znalost angličtiny na komunikativní úrovni, slovem i písmem. Velkou výhodou pak budou předchozí zkušenosti na pozici recepční v hotelu.

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme adekvátní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a možnost profesního růstu společně s celou firmou!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3529879  Termin der Veröffentlichung: 18.11.2018