Specialista BOZP/PO

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou firmu z oblasti automotive v Prostějově hledáme technika BOZP, který má znalost potřebných předpisů a zkušenosti na podobné pozici.

Hledáte novou výzvu?

Nemáte problémy s angličtinou nebo němčinou?

Těším se na Váš životopis v češtině a angličtině!

Co Vás na této pozici čeká?

školení a odborná příprava na úseku BOZP/PO, provádění preventivních kontrol
spolupráce na šetření pracovních úraz, jejich předcházení
reporting BOZP a PO, tvorba dokumentace
komunikace s příslušnými orgány
normy ISO 45001 a OHSAS 18001

Profil kandidáta

Bez čeho se neobejdete?

VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
zkušenosti na podobné pozici, ideálně ve výrobní firmě
výhodou bude OZO a znalost PO
aktivní znalost AJ nebo NJ
ŘP sk. B
výborná znalost MS Office
výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

A co dostanete?

nadstandartní mzdové ohodnocení, 13. plat
týden dovolené navíc
flexibilní pracovní dobu
příspěvek na stravování
a mnoho dalších benefitů

Budu se těšit na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3541784  Termin der Veröffentlichung: 18.12.2018