Hledáme Specialistu celní problematiky!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA CELNÍ PROBLEMATIKY.
Máte zkušenosti na podobné pozici či odpovídající vzdělání?
Domluvíte se bez problémů anglicky?
A Excel Vám nečiní problém?
Budu se těšit na Vaše CV!

Budete se zabývat optimalizací a koordinací procesů týkajících se mezinárodního exportu a importu. Stanete se kontaktní osobou pro celou firmu v oblasti celní problematiky a povedete/budete podporovat mezinárodní celní projekty v IT. V neposlední řadě budete zodpovědní za správu celních dat ve firemním systému.

Profil kandidáta

Abyste uspěli, potřebujete mít odpovídající VŠ vzdělání nebo praxi v oboru celní problematiky. Důležitá je pak komunikativní angličtina, znalost MS Office (především Excelu) a řidičský průkaz. Výhodou bude, pokud umíte se SAPem!

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme nadstandartní mzdové ohodnocení a skvělé benefity – 13. mzdu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3562799  Termin der Veröffentlichung: 25.1.2019