Mistr

Ostrava, Česko

Popis pozice

Pro menší automotive společnost v Ostravě hledáme vhodné kandidáty pro pozici Mistra.

Náplň práce:
  • řízení výroby ve směnném provozu (týden ranní, týden odpolední, týden noční, víkendy volné!)
  • v závislosti na dané směně vedení 10-60 podřízených, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění
  • kontrola plánu výroby, operativní řešení výrobních problémů, dodržování a kontrola BOZP, kontrola dodržování technologické kázně a norem, sledování zmetkovitosti
  • iniciace, podpora a řízení zlepšování procesů, změn a inovací
  • zpracování podkladů pro mzdy
  • reporting nadřízenému

Požadavky:
  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici – zkušenost s vedením lidí min. 3 roky
  • praxe v automotive výrobě
  • angličtina - výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost vést a motivovat druhé

Nabízíme

  • přátelská firemní atmosféra v malé automotive společnosti
  • práce s moderními technologiemi
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, flexipasy
  • jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3571975  Termin der Veröffentlichung: 7.1.2019