Finanční ředitel

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme lídra, který povede finanční účtárnu, HR a IT v nadnárodní výrobní společnosti.

Své finanční a manažerské zkušenosti zúročíte při vedení finančního oddělení a oddělení IT. Budete dohlížet nad účetnictvím a pravidelnými účetními závěrkami, finanční kontrolou ve společnosti a zavedením nových systémů finanční kontroly. Čeká Vás tvorba finančních plánů, rozpočtů, výhledů a nákladových analýz, dohled a správa daňové problematiky, příprava na audit a spolupráce s auditory a managementem společnosti.

Očekáváme:
  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Velmi dobrou znalost AJ
  • Praxi v oboru
  • Pokročilou znalost finančního účetnictví
  • Zkušenosti v oblasti nastavení systémů kontrol a jejich dodržování
  • Pokročilá znalost MS Office

Nabízíme

  • Dlouhodobé pracovní uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení + roční bonus
  • Možnost stálého vzdělání a růstu
  • Služební automobil
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný ihned / dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3583828  Termin der Veröffentlichung: 18.4.2019