Protivín. Dělník v dřevovýrobě. 2 směny. Od 20.000 Kč/měs.

Protivín, Česko

Popis pozice

Pro výrobní společnost v Protivíně hledáme nové pracovníky, PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU, do dřevovýroby. Práce je vhodná především pro muže, vyučení v oboru truhlář výhodou, ne podmínkou. Před nástupem je možnost prohlídky pracoviště. Vhodné i pro absolventy bez praxe - zaučíme !!

Místo výkonu práce: Protivín
Nástup ihned
Pouze 2 směny (ranní / odpolední)

Popis pozice:
  • obsluha linky na výrobu palet
  • obsluha linky na výrobu řeziva a jakostní třídění kulatiny
  • nastavení linky

Požadujeme:
  • spolehlivost, velmi dobrou docházku a především chuť pracovat !!!
  • manuální zručnost
  • vyučení v oboru truhlář velkou výhodou
  • znalost práce na PC

Nabízíme:
  • zajímavé a motivační platové ohodnocení (průměrná měsíční mzda u nekvalifikovaných dělníků 19 - 22.000 Kč/měs.)
  • po zaučení možnost karierního i platového postupu na operátor / obsluhu pily - průměrná měsíční mzda 20 - 25.000 Kč/měs.)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • výhodné mobilní tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3622326  Termin der Veröffentlichung: 15.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 19000-25000 Kč/měs.