Procesní inženýr vstřikování plastů

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Pro menší automotive firmu na Frýdecko-Místecku hledáme kandidáty s velmi dobrou znalostí technologie vstřikování plastů na pozici, která obnáší zejména řízení projektů v oblasti vstřikování plastů, optimalizaci výrobních procesů a řešení technologické stránky výroby.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení projektů v oblasti vstřikování plastů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Tvorba technologických postupů, zpracování výrobní dokumentace
  • Spolupráce při korekcích a opravách vstřikovacích forem
  • Spolupráce se zahraniční mateřskou společností
  • Stanovení nápravných opatření při řešení neshod výrobků a procesů
  • Řízení změn

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Velmi dobrá znalost technologie vstřikování plastů
  • Praxe z pozic jako je technolog/procesní inženýr/projektový manažer v oblasti vstřikování plastů – minimálně 2 roky
  • Angličtina – úroveň B1
  • Znalost MS Office, AutoCAD
  • Inovativní myšlení

Nabízíme

Společnost nabízí:
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Jazykové vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Uplatnění v menší firmě s otevřenou a přátelskou firemní kulturou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3624694  Termin der Veröffentlichung: 19.3.2019