Elektronik na 1 směnu

Česká Skalice, Česko

Popis pozice

Rok 2019 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Elektronika do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.
Jedná se o menší společnost s rodinným přístupem k zaměstnancům.
Místo výkonu práce: Česká Skalice

Co Vás čeká?
  • na starosti budete mít lokalizaci a opravy elektronických zařízení
  • provádění výrobní, dokončovací a servisní práce pro zajištění provozu výrobních strojů
  • práce s Lenze PLC (programovatelný automat pro řízení technologických procesů)
  • práce s měniči Siemens a Yaskawa
  • objednávání náhradních dílů a materiálu
  • práce na 1 směnu

Předpoklady vhodného kandidáta
  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • znalost Lenze PLC
  • vyhláška 50§6
  • proaktivní přístup, samostatnost

Nabízíme

  • individuální ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba, práce na 1 směnu
  • flexi pass, služební telefon, zdarma občerstvení na pracovišti
  • dotované stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3636828  Termin der Veröffentlichung: 23.6.2019