Hledáme zkušeného obchodníka s angličtinou!

Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Pro významnou nadnárodní firmu s pobočkami po celém světě hledáme OBCHODNÍKA pro technický prodej. Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete prodávat řešení, které Vašim klientům na průmyslovém trhu ušetří čas a peníze!

Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí?

Angličtina pro denní komunikaci není problém?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis v češtině a angličtině!

Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu západního Slovenska a části Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty.

Profil kandidáta

Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem či ochotu a schopnost se rychle učit. Naprosto nezbytná je znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem. Výhodu pak budete mít se vzděláním strojního či technického zaměření.

Nabízíme

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu s atraktivními bonusy a benefity a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto s možností užití pro soukromé účely, firemní kreditku a plně hrazené vybavení home office!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3644199  Termin der Veröffentlichung: 14.4.2019