Stabilní práce v Hranicích - i bez praxe (operátor ve výrobě)

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

V Hranicích na Moravě hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí mít jistotu práce.

Vaší činností bude:

  • především práce ve výrobě, která zahrnuje montážní práce.

Práce je vhodná pro muže i ženy a odehrává se tří směnném provozu.

Profil kandidáta

Od váš požadujeme:

  • 18 let
  • manuální zručnost
  • ochotu práce v noci a ve stoje
  • chuť do práce

Nabízíme

- než nastoupíte, projdete si provoz, abyste věděl/a do čeho jdete!

  • snadnou dostupnost
  • nástup ihned
  • výplatu vždy k 15-tému
  • fix + osobní ohodnocení (až 15 Kč/hod.) + docházkový bonus + příplatky za odpolední a noční směnu
  • volné víkendy
  • možnost přesčasů (50-70% za přesčas!)
  • 25 dní dovolené
  • stravenky

Nezní to špatně, ne? :) Zašlete nám životopis a rádi Vás uvidíme!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková