Skladník s průkazem VZV - Nový Jičín

Nový Jičín, Česko

Popis pozice

Jste vlastníkem platného VZV průkazu? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu?

Pak jste pro nás správný kandidát! Pro našeho klienta aktuálně hledáme šikovného skladníka.

Jaká pracovní náplň Vás čeká?

  • manipulace s materiálem ze skladu do výroby a zpět
  • kontrola objednávek v systému SAP a IPA
  • komunikace s externími dodavateli
  • kontrola materiálu dle návozových listů

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele kousek od Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • příspěvek na dopravu

Co na oplátku čekáme od Vás?

  • SOU/ SŠ vzdělání
  • manuální zručnost a samostatnost
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • průkaz VZV
  • schopnost pracovat na PC
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3693126  Termin der Veröffentlichung: 13.6.2019