Pracovník konvekčního obráběcího stroje a měření, příbramsko

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro strojírenskou firmu, sídlící na Příbramsku hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti s prací na konvenčních obráběcích strojích a měřením ručními měřidly.

Vaší náplní práce bude především:

- kontrola výstupní kvality obráběných dílů a montovaných sestav dle výkresové dokumentace, popřípadě 3D modelu

- vyplňování měřících protokolů a předávání hotových dílů

- správa a údržba ručních měřidel

- práce na konvenčních strojích (soustruh, frézka, bruska, horizontální vyvrtávačka, strojní vrtačky)

- úklid svěřených strojů a jejich okolí

Lokalita: Příbramsko

Směnnost: dvousměnný provoz

Před nástupem má každý vážný zájemce možnost prohlídky závodu.

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Profil kandidáta

- zkušenost s obsluhou konvenčních obráběcích strojů

- znalost základních principů dílenského měření

- zkušenost s měřením pomocí posuvných měřítek, mikrometrů, kalibrů, měrek a úchylkoměrů

- SOU/SŠ technického směru

- očekáváme orientaci v technické dokumentaci

- aktivní práce s PC na úrovni kancelářského balíku Microsoft Excel a Word

- ochota odborně se vzdělávat

- aktivní přístup k práci a chuť na sobě pracovat

Nabízíme

- platové ohodnocení dle předchozích znalostí a dovedností

- smlouva na HPP

- možný převod do kmenu společnosti

- moderní technologie a příjemné pracovní prostředí

- dotované závodní stravování nebo stravenky

- každoroční valorizace platu

- příležitost pro kariérní růst – zaškolení na CNC obráběcích strojích a 3D měřících technologiích

- bonusy, odměny

- 25 dní dovolené

- možnost jazykových kurzů

- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284