Hledáme obchodníka - stavebnictví / strojírenství!

Olomoucký kraj (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Za co budete zodpovídat:

- udržování vztahů u stávajících klientů a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro prodej či pronájem obytných kontejnerů

- budete se pohybovat v rámci České republiky a Německa

- pro zákazníky budete partnerem, poradíte jim s kompletním řešením a zpracujete nabídku

- budete úzce spolupracovat s projektovým manažerem a obchodním ředitelem

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte:

- máte alespoň SŠ vzdělání (ideálně ve strojírenství) a zkušenosti s prodejem stavebních či strojírenských produktů a řešení

- umíte prodávat kompletní produktové řešení, včetně poradenství klientům

- domluvíte se bez větších problému německy

- v Excelu jste jako doma

- máte ŘP Sk. B

Nabízíme

To nejlepší nakonec!

- fixní mzdu 35.000 Kč + bonusy (V průměru 15.000 Kč+)

- stravenky

- služební mobil a počítač

- služební auto pro osobní účely

- smlouvu na dobu neurčitou

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková