Vychystávač zboží - Staré město

Zlínský kraj

Popis pozice

Jste skladník profesionál nebo chcete pouze zkusit něco nového? Nevadí Vám práce na 3 směny? Chcete mít volné víkendy? → Tak to máme práci právě pro Vás!

Rozšiřujeme náš tým, a tak hledáme nové kolegy na pozici skladového manipulanta.

Hlavní pracovní náplní je vychystávání zboží, manipulace s elektrickým paletovým vozíkem či VZV (VZV → pouze v případě vlastnictví průkazu či předešlé zkušenosti), práce se čtečkou.

Profil kandidáta

  • Minimálně věk 18 let
  • Ochota pracovat na 3 směny (PO-PÁ)
  • Spolehlivost
  • Fyzická zdatnost
  • Průkaz na VZV je VÝHODOU nikoli podmínkou

Nabízíme

  • Mzda od 123 do 140 Kč/hod.
  • Příplatky za odpolední a noční směny
  • Docházkový bonus, osobní ohodnocení
  • Nástup rovnou do kmene
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Volné víkendy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková