Obchodní zástupce - UL + LB

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledám obchodníka pro oblast hazadrních automatů!

Baví Vás komunikace s lidmi?

Máte rádi obchod, ale nepotrpíte si na oblek?

Pak hledám právě Vás!

Na této pozici budete zodpovední za region Ústeckého a Libereckého kraje, nikdo Vás nebude omezovat kanceláří, budete pracovat dle svého vlastního režimu! Hledáme kandidáta, pro oblast hazardní loterie, který se nebojí komunikovat s různými typy lidí, od managementu, po hospodské.

Vaším úkolem bude budování a odpovědnost za celý region, aktuálně společnost nemá konkurenci na trhu! Budete nabízet automaty do vybranných podniků, určovat priority a podávat návrhy na zlepšení SW. Dále pak budete udržovat vztahy se stávajícími klienty a vyhledávat nová partnerská města.

Profil kandidáta

Ideální kandidát by měl mít zkušenosti z oblasti gastronomie, například pivovary, káva, jiné nápoje - ale není to podmínkou.

Dále byste měli mít zkušenost s jednáním s lidmi a uzavíráním obchodů.

Budete potřebovat ŘP.B

Nabízíme

Práce formou home-office

Variabilní odměňování dle výkonu plus fixní složka

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3805934  Termin der Veröffentlichung: 8.11.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.