Hledáme technologa v Šumperku!

Šumperk, Česko

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z oblasti strojírenství hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Technolog.

Máte zkušenosti ze sektoru obrábění materiálů?

Vyznáte se v tvorbě technologických postupů?

A umíte kreslit technickou dokumentaci?

Pak hledáme právě Vás!
Na této pozici budete zodpovídat za:

  • přípravu technologických předpisů, norem a postupů

  • organizování technologické přípravy výroby

  • zkoušení a ověřování nových výrobních postupů, podílení se na inovacích a technologických změnách

  • navrhování toku materiálu a zlepšování efektivity výroby

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte?

  • máte alespoň SŠ strojírenské vzdělání

  • máte zkušenosti ze sektoru obrábění (NC a CNC stroje, brusky, apod.)

  • máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů

  • zvládáte kreslení technické dokumentace

  • máte angličtinu alespoň na úrovni B1 pro základní komunikaci

Nabízíme

To nejlepší nakonec!

  • nadstandartní mzdové ohodnocení

  • týden dovolené navíc

  • 13. plat a prémie

  • dotované stravování

  • cefaterie

  • a spoustu dalších benefitů

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3832030  Termin der Veröffentlichung: 16.12.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.