HR & Office Assistant 150 - 180 Kč/h

Praha

Popis pozice

Hledáš pravidelnou brigádu ke studiu, při které se budeš pracovně rozvíjet?

Chceš něco flexibilního, kde si můžeš plánovat docházku podle školy?

Máš zkušenosti z recepce nebo administrativy?

ANO? Super, protože hledáme právě Tebe!
  • Podpora HR oddělení a správa benefitů

  • Organizace školení pro zaměstnance

  • Zajištění dokumentace v rámci BOZP

  • Příprava a realizace firemních akcí

  • Fleet management (správa aut)

  • Organizace kalendáře a meetingů

  • Překlady dokumentů z/do AJ

Profil kandidáta

  • Znalost AJ na úrovni B2 (každodenní komunikace s nadřízeným v AJ)

  • Zkušenost z administrativy alespoň 1 rok

  • Pokročilá znalost MS Office

  • Organizační dovednosti, samostatnost

Nabízíme

  • Flexibilní docházka dle Vašich možností (ideálně 20h/týden)

  • Dlouhodobá spolupráce v mezinárodní společnosti

  • Stravenky v hodnotě 80 Kč (plně hrazeny)

  • Multisport karta

  • Lokalita - Praha 5 Jinonice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Šedová
ID: 3847623  Termin der Veröffentlichung: 14.1.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.