Team Leader Montáže

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s vedením lidí a rádi byste se v tomto rozvíjeli dále? Nevadí Vám směnnost? Hledáte zaměstnání, kde využijete svůj aktivní přístup a preferujete práci v terénu? Pak hledáme právě Vás!

  • Vedení týmu operátorů montáže,

  • zaškolování nových zaměstnanců na linkách,

  • zodpovědnost za dodržování procesů (5S, zaškolování, základní evidence výroby),

  • spolupracuje při nastavení výrobní linky,

  • dohled na kvalitativní parametry výrobků,

  • spolupráce na projektech (metodika TWI,...)

  • vždy se můžete obrátit na mistra, který bude Vašim přímým nadřízeným a podporou

Profil kandidáta

  • zkušenost z výrobní firmy - podmínkou, ideálně automotive

  • zkušenost s vedením lidí - podmínkou

  • technická zdatnost

  • znalost práce na PC - MS Office

  • proaktivita, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • nabízíme pestré a zajímavé zkušenosti, které budou s nastupujícím obdobím automatizace stále cennější

  • měsíční prémie (9%) nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy (50%)

  • příspěvek na stravné (66,5%)

  • dovolená až 25 dní

  • příspěvek na dopravu (650–2500 Kč dle dojezdové vzdálenosti)

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění (1000 Kč)

  • vzdělávací kurzy a jiná školení

  • příspěvek na sport a kulturu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková