Projektant - interiérový design

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro zcela nový tým našeho klienta hledáme kandidáty na pozici konstruktér. Budete se podílet na tvorbě zbrusu nových projektů v rámci připravovaných velkých zakázek. Máte nějakou praxi na této pozici? Pak nám neváhejte zaslat Váš životpis. Těšíme se na Vás!
  • zpracování projekční a výkresové dokumentace
  • zpracování technického řešení dle požadavků
  • práce na zajímavých projektech
  • spolupráce s oddělením Technologie, Výroby, Nákupu
  • definice vhodných typů subdodávek - komunikace se zákazníky i dodavateli
  • zpracování podkladů pro průvodní dokumentaci

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • znalost konstruování ve 2D/3D systémech (AutoCAD, CATIA V5)
  • znalost tvorby výkresové dokumentace
  • zkušenost s konstrukcí, min. 1 rok praxe
  • výborná znalost MS Office
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • prostorová představivost
  • zodpovědnost a pečlivost
  • samostatnost ale i schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • zodpovědnou práci a příležitost podílet se na dalším rozvoji firmy
  • osobní a kariérní růst
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • stravenky, možnost závodního stravování
  • flexi passy
  • teambuildingové a kulturní aktivity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková