Obchodní zástupce

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou.
Máte zkušenosti s obchodní činností v průmyslovém odvětví?
Chcete být pánem svého času, který má však garantovaný příjem a podporu silné společnosti?
Pokud ano, pak právě Vy můžete být ideálním kandidátem na pozici!

  • pečovat o stávající zákazníky ve svěřeném regionu a získávat nové zákazníky

  • poradit, pomoci, doporučit a prodat naše produkty a služby

  • plánovat v oblasti prodeje (obrat, objem)

  • připravovat cenové nabídky dodávek produktů, sjednávat kontrakty, podepisovat smlouvy se zákazníky

  • sledovat vývoj produktů na trhu

  • stále se zdokonalovat ve znalostech nových aplikací

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • praxe s obchodní činností v průmyslovém odvětví

  • chuť pracovat v obchodu a silnou proklientskou orientaci

  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

  • znalost Aj na komunikativní úrovni

  • cílevědomost, proaktivitu a výborné komunikační schopnosti

  • chuť rozvíjet svůj obchodnický talent

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti, podporu, příjemný kolektiv.

  • k výkonu práce bude poskytnuto služební auto, které je možno využívat i k soukromým účelům

  • tablet s datovým připojením, služební telefon

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • 5 týdnů dovolené

  • bonusy/prémie

  • příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění

  • závodní stravování

  • 4 dny sick days

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková