Pracovník ve výrobě pro Český Smalt – PO-PÁ, volné víkendy i svátky

Středočeský kraj

Popis pozice

Chtěli byste pracovat pro rodinnou firmu, kde si práci můžete organizovat podle sebe? Chcete mít kolem sebe fajn kolegy a příjemné zázemí? Pokud ano, čtěte dál!

Firma Český Smalt v Oseku se těší přízni zákazníků, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni do svých řad.
Co bude vaší náplní práce:

  • Mletí a míchání smaltovacích směsí (do všeho vás zaučíme)

  • Opracování litinových odlitků tryskáním

  • Nanášení smaltovacích směsí

  • Vypalování výrobků

  • Renovace historických výrobků (zahradní výlevky, výfuky k veteránům, kamna, apod.)

Profil kandidáta

Co by vám nemělo chybět:

  • Znalost toho, jak to výrobě chodí

  • Umět si organizovat práci

  • Zkušenost s prací s kovy výhodou

  • Chuť se učit nové věci

Nabízíme

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Zázemí rodinné firmy, kde se naučíte spoustu zajímavých věcí a práce vás bude bavit

  • Pracovní doba: pondělí-pátek (cca. 7:00-15:30) – volné víkendy, svátky, atd.

  • Místo výroby: Osek (Komárov u Hořovic)

  • 4 týdny dovolené

  • Každý měsíc odměny dle dosažených tržeb

  • Kuchyňka přímo u výroby

  • Firemní akce a další :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová