Vedoucí skladu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Moderní závod, který v posledních dvou letech téměř ztrojnásobil počet svých zaměstnanců na 1400. Vyrábí sedačky do luxusních automobilů značky BMW, které dodává zákazníkům přímo do Německa a Rakouska. Nyní hledáme nové kolegy/ně na pozici Teamleader ve skladu.
  • vést tým, účastnit se výběrových řízení a řídit výkon členů týmu, plánovat docházku týmu- zajišťovat plnění cílů

  • přidělovat úkoly a zodpovědnosti v rámci směny mezi jednotlivé zaměstnance, kontrolovat provedené činnosti

  • reportovat výsledky oddělení, řešit administrativu spojenou s chodem oddělení

  • řešit nastalé situace, kontrolovat funkčnost a bezpečnost zařízení

  • spolupracovat na průběžném zlepšování procesů v rámci oddělení

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve skladu, pokud to bude ve výrobní společnosti, bude to velká výhoda- znalost skladovacích/logistických procesů
  • praxe v řízení VZV
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • odolnost vůči stresu
  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • 13. plat rozdělení na letní a vánoční bonus
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání 2,50 Kč na km
  • Závodní stravování ZDARMA
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou ( až 10.000 Kč)
  • 25 dnů dovolené
  • Finanční odměnu za doporučení dalšího uchazeče o zaměstnání až 30.000 Kč a další výhody
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3862610  Termin der Veröffentlichung: 4.2.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.