Specialista životního prostředí

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti životního prostředí? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pokud ano, tak tu máme příležitost pro Vás! Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Specialista životního prostředí!
Převzít roli při implementaci systému environmentálního managementu a pomoci společnosti k dosažení a udržování standardů životního prostředí. Odpovědnost za dodržování místních zákonů a předpisů.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s ISO normami a jejich implementací a udržováním

  • Dobrou znalost specifických požadavků na životní prostředí včetně místních právních předpisů

  • Zkušenost s místními požadavky BOZP výhodou

  • Velmi dobrá znalost MS Office

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Zkušenost s programem SAP výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • 25 dní dovolené

  • 10% čtvrtletní bonus

  • Příplatek za svátek 100%

  • Stravenky 80,-Kč/den

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Firemní akce (vánoční večírek, den dětí)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková