Plánovač logistiky

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

V současnosti hledáme parťáka do pohodového týmu do výrobní automotive společnosti.
Máš nějaké zkušenosti v oblasti logistiky nebo plánování výroby a chceš se dále rozvíjet?
Pak tato pozice může být pro tebe opravdu skvělou příležitostí!
•kontrola požadavků od svěřených zákazníků
•plánování svěřené oblasti výroby dle požadavků zákazníků
•kontrola a plánování WIPu (rozpracované výroby) dle platných cílů závodu
•úzká spolupráce s ostatními útvary logistiky, výroby a technologie
•koordinace skladů a toků materiálu
•plánování v SAPu

Profil kandidáta

  • alespoň SŠ vzdělání (technického zaměření – výhodou)

  • zkušenosti z výrobního závodu na obdobné pozici (logistika, nákup, zákaznický servis apod.)

  • komunikativní znalost anglického jazyka – denní komunikace

  • zkušenosti s plánováním výroby výhodou

  • znalost SAP systému výhodou

  • dobrá znalost MS Office (Excel)

  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

  • samostatnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti

  • časová flexibilita a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • pružná pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • sick Days – 2 dny / rok

  • příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování

  • příspěvek na stravování

  • cafeterie Benefit Plus

  • variabilní bonusový systém

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková