Kvalifikovaní pracovníci s  CNC

Popis pozice

Nejste spokojený v současném zaměstnání? Trápí Vás nízká mzda a nedostatek ocenění ze strany zaměstnavatele? V tom případě je čas na změnu! Nečekejte a připojte se k nám!


Ve vašem regionu obsazujeme pracovní pozice pracovník s CNC, a to hned u několika firem. Můžeme vám tak zajistit lepší pracovní podmínky a vy si můžete vydělat i více peněz. Pokud vás tedy trápí nízká mzda nebo prostě nejste ve svém současném zaměstnání spokojení, ozvěte se nám – získejte lepší práci, získejte lepší život.

Profil kandidáta

Pracovníci s CNC na našem trhu práce chybí. Využijte proto své odbornosti a zkušeností pro získání lepší práce, ve které vás lépe ocení – jako člověka i jako zaměstnance.

Nalezneme lepší uplatnění pro ty z Vás, kteří mají:

– znalost programování CNC strojů

– zkušenost s ručním, třískovým, elektrojiskrovým obráběním

– zkušenost s řezáním laserem či v chemickém obrábění

Nabízíme

Nabízíme rozsáhlý výběr pozic CNC pracovníků s atraktivním finančním ohodnocením přímo ve vašem regionu. Řekněte nám, kolik vyděláváte, a my Vám uděláme porovnání s aktuální nabídkou volných pracovních pozic, které můžete získat a kde si můžete vydělat více peněz.

Kontaktujte nás ZDARMA na tel. 800 14 16 18, či nám zašlete svůj životopis na e-mail [email protected] nebo stiskněte tlačítko odpovědět.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 3866778  Termin der Veröffentlichung: 10.2.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.