IT Security Specialista

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oboru IT security? Domluvíte se bez problému anglicky nebo německy? Hledáme nového kolegu na pozici IT Seurity, který bude působit globálně a bude spolupracovat s firemní centrálou v Německu.

  • Instalace, konfigurace a správa bezpečnostních systémů ProMinent (Např. McAfee, Windows, WSUS, Mikrotik, Cisco Hardware)

  • Analýza a náprava problémů v oblasti IT bezpečnosti

  • Realizace veškerých prací vyplývajících z kontextu správy bezpečnostních služeb

  • Provádění bezpečnostních analýza

  • Podpora koncových uživatelů

  • Podpora při vytváření povědomí o IT bezpečnosti prostřednictvím školení a prezentac

Profil kandidáta

  • Několikaleté odborné zkušenosti v oblasti IT infrastruktury a IT bezpečnosti

  • Schopnost analyzovat slabiny v IT bezpečnosti

  • velmi dobrá znalost antivirových software v podnikatelském prostředí

  • Znalost sítí (LAN, WAN, Router, Firewall a VPN)

  • Dobrá znalost operačních systémů a sítě Microsoft

  • Velmi dobrá znalost angličtiny, německý jazyk je výhodou

  • Schopnost týmové práce, odolnost, spolehlivost

Nabízíme

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti

  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

  • závodní stravování

  • Vánoční prémie (50 % z platu)

  • možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním odpracovaném roce)

  • flexibilní pracovní dobu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3868169  Termin der Veröffentlichung: 11.2.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.