Obraběč kovů

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou společnost, která sídlí v Kasejovicích a specializuje se na výrobu elektronických součástek do mikroskopů, hledáme strojaře, která umí s frézou, soustruhem a ocení čisté a nehlučné prostředí.

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy

  • Budeš obrábět pomocí soustruhu a frézy

  • Budeš montovat sestavy do mikroskopů podle výkresové dokumentace

  • Budeš pracovat na jednu směnu

Profil kandidáta

  • Jsi minimálně vyučen v jakémkoli strojírenském oboru

  • Máš zkušenosti zkušenosti s frézou a soustruhem

  • Umíš číst z výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Motivačí mzda závislá na tvých zkušenostech

  • Uplatnění ve společnosti, která nepodléhá krizi

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Velmi příjemné a čisté pracovní prostředí

  • Firemní akce v zimě i létě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková