Měrový technik, 3D měření

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti metrologie a domluvíte se německy?

Láká Vás práce pro stabilní společnost zabývající se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl?

Pak zbystřete, možná hledáme právě Vás!
Vaší hlavní náplní práce bude…

  • zajišťovat měření vyráběného sortimentu dle předepsané dokumentace na 3D stroji a dalších měřících zařízeních

  • zpracovávat protokoly o výsledcích zkoušek a měření

  • spolupracovat s ostatními úseky při proměřování nebo schvalování vzorků a při uvolňování výroby

  • tvorba nových měrových programů

Profil kandidáta

A co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

  • praxi v oboru, nejlépe v automobilovém průmyslu

  • znalost 3D souřadnicového modelu

  • znalost statistické analýzy měření

  • znalost statistického vyhodnocování procesu

  • znalost principu správy měřidel

  • znalost programování 3D

  • znalost NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni

  • uživatelskou znalost MS Office

  • řidičský průkaz sk. B

  • flexibilitu a ochotu cestovat

Nabízíme

A co za to? Získáte širokou škálu benefitů:

  • Perspektivu v dynamicky se rozvíjející společnosti s možností profesního růstu

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Roční bonus v závislosti na hospodářských výsledcích

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazykové kurzy - výuka německého jazyka na různých úrovních

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5 %

  • Týden dovolené navíc

  • 1 den na nemoc nebo nevolnost - tzv. "Sick Day"

  • Hodinová banka (možnost napracovat si přesčasy)

  • Odměny pro zaměstnance při příležitosti pracovního a životního výročí

  • Odměny v rámci systému zlepšování Kaizen

  • Náborový příspěvek pokud přivedete svého kamaráda

  • …a další výhody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková