Sales Manager pro střední a východní Evropu - pet food

Česká republika, Maďarsko, Polsko (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Vynikající příležitost pro obchodníka se zkušeností z mezinárodního prostředí. Pokud rádi cestujete a baví vás obchod, podívejte se koho hledáme. Aktuálně nového kolegu/ kolegyni do evropského obchodního týmu.
Co Vás čeká?

  • - aktivní prodej a propagace krmných směsí (premixů) pro domácí zvířata

  • - navazovat a udržovat dobré vztahy s dodavateli / zákazníky

  • - samostatně vést obchodní jednání

  • - budovat a rozvíjet zákaznickou síť na přidělených trzích (střední a východní Evropa se zaměřením na ČR, Polsko, Německo, Itálii, Ukrajinu a Maďarsko)

  • - organizovat různé marketingové akce

  • - sledovat konkurenční činnosti a odpovídajícím způsobem přizpůsobovat vhodné prodejní strategie

Profil kandidáta

Kdo je pro nás ten správný/ á?

  • - VŠ v oborech: výživa zvířat, biochemie nebo obdobného charakteru - podmínkou

  • - min. 2 roky praxe na obchodní pozici z mezinárodní společnosti se znalostmi v oblasti „pet food“ či prodeje krmných směsí
    • vynikající komunikační a prezentační dovednosti, proaktivního člověka, orientovaného na výsledek
  • - pokročilou znalost MS Office (Power Point, Excel)
    • plynulá angličtina (přímý vedoucí ve Velké Británii)
  • - znalosti vyjednávacích taktik

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • - fixní mzdu ě bonusovou složku

  • - týden dovolené navíc

  • - různorodou a zajímavou práci v rodinné firmě s přátelskou firemní kulturou

  • - flexibilní pracovní doba – cca 50 % času Váš čeká v terénu (možnost služebního vozidla)

  • - možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (- firemní laptop a mobil

  • - příspěvek na připojištění/životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková