Pomocník ve výrobě – seřizovač automatických linek v zaškolení

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní společnost zabývající se výrobou hliníkových tub se sídlem v Kolíně hledáme nového kolegu, který nemusí mít zkušenosti na pozici seřizovače, ale rád by se to naučil.
  • seřízení automatické linky a výroba hliníkových tub
  • zajištění kvalitativních a kvantitativních parametrů tub + záznam do interního systému
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků
  • výroba tub na výrobní lince dle výrobního příkazu a technologického postupu
  • zajištění správnosti technického stavu linky

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru výhodou
  • zkušenost na pozici seřizovače výhodou
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
  • firemní benefity (příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, příspěvek na stravování, poukázky na sport, kulturu, vzdělávání a další bonusové složky)
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • příplatek za práci v nepřetržitém provozu platné pro směnný provoz
  • vlastní kantýna
  • 5 týdnů dovolené + poskytnutí dodatkové dovolené
  • firemní akce pro zaměstnance a aktivity pro rodinné příslušníky
  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová