Office manažer/ka

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, českou pobočku mezinárodní firmy působící v oblasti komunikací, aktuálně hledáme posilu do týmu na pozici Office Manažera. Vaší starostí bude komplexně zajistit chod společnosti od A do Z. Ke své práci získáte super malý a motivovaný kolektiv kolegů, velkou odpovědnost a nezávislost.
Co bude Váš úkol?

  • Komplexní provoz kanceláře

  • Fakturace

  • Management logistiky zboží společnosti

  • Komunikace s dodavateli v ČJ i AJ

  • Podpora týmu 12 kolegů

  • Podpora externího HR, mzdové účtárny, servisního střediska

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s office managementem

  • Zkušenosti s fakturacemi

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Praxe v logistice výhodou

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Pečlivý, svědomitý a samostatný přístup k práci

Nabízíme

Co za Vaši práce dostanete?

  • Motivační mzdové ohodnocení a bonusy

  • Týden dovolené navíc

  • Vysokou míru odpovědnosti a nezávislosti v práci

  • Sick days a možnost práce z home office

  • Dlouhodobou pracovní spolupráci na HPP

  • Profesionální, ale přátelský tým kolegů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek