Recruiter - specialista náboru Pardubice

Pardubický kraj

Popis pozice

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu v Pardubicích. Vaším úkolem bude propojovat kandidáty se zajímavými pracovními pozicemi v Pardubicích a okolí.
Každý den se budete věnovat náboru zaměstnanců pro naše klienty. Čeká Vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi v Pardubicích a okolí. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook. Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandidáty našim klientům. Samozřejmostí je komunikace – telefonická i osobní (v ČJ a AJ).

Profil kandidáta

Koho hledáme:

– nového kolegu/kolegyni, který se v cítí v komunikaci jako ryba ve vodě
– aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Žádná překážka vás neodradí a vytrvalost je vaší silnou stránkou.
– znalost AJ – neodradí vás telefonát, nebo životopis zaslaný v angličtině

Nabízíme

Co nabízíme:

  • čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou
  • ideální startovní pracovní příležitost v HR – získáte zkušenosti v oblasti náboru
  • flexibilita - 2 x měsíčně můžete pracovat z domova, také máme flexibilní pracovní dobu
  • řada dalších benefitů – týden dovolené navíc, 2 sick days, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, notebook a mobil i pro soukromé účely
  • příležitosti k rozvoji: nehodíme vás do vody. Čeká vás propracovaný systém zaškolení a kolegové, kteří vám pomohou s adaptací

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková