Finanční controller

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme silnou osobnost a profesionála/profesionálku ve finančím controllingu, který/á se nebojí výzev! Kandidát/ka by měl/a zvládnout orientaci ve finančních analýzách, účetnických operací a přípravu podkladů pro jednatele společnosti. Čeká Vás vedení týmů 5 účetních. Odměnou Vám bude VELICE ATRAKTIVNÍ MZDA a výborná zkušenost do CV!
  • jako pravá ruka jednatele firmy v rámci finančních záležitostí budete mít na starosti:

  • podklady k přípravě finančních prognóz a rozpočtů
  • spolupráce při tvorbě analýz a prezentací finančních výsledků
  • kontrola nákladových středisek
  • vedení týmu 5 účetních a kontrola jejich práce: kontrola účetních dokladů a jejich evidence, příprava podkladů pro externí finanční účtárnu
  • spolupráce při inventarizaci
  • tvorba ročních a víceletých forecastů, business plánů

Profil kandidáta

  • vzdělání v ekonomickém oboru
  • praxe min. 3 roky
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka - účastníte se prezentací a obhajování výsledků mateřské společnosti
  • analytické a logické schopnosti
  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
  • zkušenost s ekonomickými programy (SAP, Helios apod.)

Nabízíme

  • velmi atraktivní mzda
  • nástup IHNED

  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • dovolená navíc v závislosti na délce pracovního poměru ve společnosti
  • sick day
  • Vánoční odměny
  • školení a další vzdělávání
  • veškeré přesčasy se proměňují do náhradního volna (možnost krátkých pátků)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3924564  Termin der Veröffentlichung: 16.6.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.