Sčítání dopravy 2020

Czech Republic (The job requires travelling)

Popis pozice

Chceš se zúčastnit celostátního průzkumu sčítání dopravy 2020? Možnost dlouhodobé brigády pro každého od 15ti let, kde si sám zvolíš kdy a kde budeš pracovat!
Tvoje pracovní náplň bude klikat do telefonu, jaká vozidla právě projela tebou sledovaným úsekem, po dobu 4 hodin.

Pokud chceš vědět více, zaregistruj se na https://scitani.vars.cz/ .

K registraci je potřeba pouze tvůj počítač a chytrý telefon.

Profil kandidáta

Co požadujeme:

• Zodpovědnost za práci a daný úsek.

• Vlastnit chytrý telefon (Android/IOS), kam lze stáhnout aplikaci ke sčítání .

• Věk 15+

Nabízíme

• Plat 125 Kč/hod.

• Vše vyřešíme online, nikam nemusíš chodit pro registraci. .

• Krátké směny cca 4hodiny odpoledne/dopoledne.

• Možnost volení směny a lokality.

• Účast na celostátním průzkumu pro ŘSD.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart