Projektant - technolog v Přerově!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z oboru projektové činnosti v Přerově hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektanta - technologa!

Pokud máte příslušné vzdělání nebo zkušenosti na podobné pozici, těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete samostatně zodpovídat za kompletní projektantskou činnost v oblasti potrubních rozvodů, technologických zařízení staveb a ocelových konstrukcí. Za projekt budete zodpovídat od samotné studie až po realizační dokumentaci a případně i za autorský dozor.

Profil kandidáta

Od nového kolegy či kolegyně vyžadujeme alespoň SŠ vzdělání ve stavebním oboru a předchozí praxi v rámci projektování potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí nebo technologických zařízení (šanci však rádi dáme i šikovným VŠ absolventům). Dále je nutné znát práci v projekčních programech (ideálně AutoCAD a Inventor) a mít ŘP Sk. B. Výhodou poté bude znalost angličtiny.

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení, možnost nástupu ihned, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a především i možnost ke kariérnímu růstu!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková