PLC programátor – i pro absolventy!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáte novou vývzu a máte zkušenosti s programováním PLC a oživováním strojů? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici PLC programátor.

Máte alespoň středoškolské vzdělání a praxi v oboru nebo jste absolventem VŠ?

Angličtina není problém?

Tak to hledáme třeba právě Vás!
Na své nové pozici budete zodpovídat za:

  • údržbu, servis a zlepšování automatizační struktury

  • zodpovědnost za zavádění a udržování automatizačních systémů

  • tvorbu síte pro integraci automatizačních prvků

  • spolupráce na nastavení preventivní údržby

Profil kandidáta

Správný kandidát má:

  • alespoň SŠ vzdělání a zkušenosti v oboru / případně absolvent VŠ i bez praxe

  • angličtinu na komunikativní úrovni

  • týmového ducha a umění komunikace

  • vyhlášku 50 §6

  • zkušenosti s databázemi a programováním

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, týden dovolené navíc a například také stravenky či příspěvek na stravování a další benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková